O mnie

W połowie drogi do siedemdziesiątki 🙂 Ceni sobie naturalność, prostotę i szczerość, zarówno jeśli idzie o fotografię, jak i relacje . Wielbiciel romantycznych scenerii . Urodzony w Krakowie, przesiąknięty atmosferą tego miasta, ale sercem wciąż gdzieś w zagubionej tawernie nad Morzem Śródziemnym. Ulubiony rodzaj światła? Przedwieczorne czerwcowe słońce przebijające się przez korony poruszonych na wietrze drzew… Największa miłość ? Żona i synek – bez nich nic by nie miało sensu 🙂

A umiejętności fotograficzne i doświadczenie? Oddajmy głos kilkorgu zadowolonym klientom, którzy swoim wrażeniami podzielili się na Facebooku:

„Cudowna współpraca! 😍 Przed sesją narzeczeńską stres był ogromny ale już po chwili wiedzieliśmy, że obawy były niepotrzebne. Pełen profesjonalizm i przemiła atmosfera na wszystkich sesjach. Nie ma przypadkowych ujęć, wszystkie zdjęcia wykonane z pomysłem i wyczuciem. Na duży plus umiejętności wykonywania i montowania filmów (podziękowania dla rodziców w formie krótkiego filmiku zrobiły furorę na weselu 😃). Polecam każdemu z całego serca”

„Świetny fotograf, super współpraca zarówno w czasie reportażu ślubnego, jak i sesji portretowych, których efektem są piękne zdjęcia! Szczerze polecamy!

„Bardzo polecamy!!! Najlepszy fotograf w Krakowie.”

„Wybór fotografa to jedna z naszych najlepszych decyzji. Fotocast i zdjęcia jakie otrzymaliśmy są naprawdę extra! Nasze najpiękniejsze chwile uchwycone zostały w piękny sposób Współpraca z Wojtkiem była dla nas wielką przyjemnością i dobrą zabawą, a zdjęcia zostaną pamiątka na całe życie Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy i z czystym sumieniem polecamy!”

„Wojtek to najlepszy fotograf jakiego znam. Obserwuję jego pracę od czasu naszego ślubu i muszę przyznać, że jego zdjęcia coraz bardziej zachwycają 😍Profesjonalny, skuteczny z wyczuciem stylu i pełną głową pomysłów. Współpraca z nim to sama przyjemność”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *