Już jest!

Na mojej stronie, w zakładce oferta ślubna właśnie pojawiła moja zaktualizowana propozycja fotografii ślubnej, obejmująca ostatnie terminy 2019 oraz sezony 2020-2021 i 2022 !

Uaktualniając ofertę kierowałem się doświadczeniem ostatniego prawie roku, a więc od kiedy pojawił poprzedni cennik. A zatem co nowego?

Oferta obejmuje aktualnie trzy atrakcyjne pakiety: Open, Classic i Standard . Różnią się one od siebie oczywiście ceną, ale ważniejszą kwestią jest to, co każdy z nich oferuję. Myślę, że większość przyszłych par młodych znajdzie wśród moich propozycji coś dla siebie. Oprócz tych trzech pakietów, istnieje możliwość wykonania reportażu i sesji metodą analogową.

Kolejną ważną zmianą jest pojawienie się systemu zaliczek. System został wprowadzony na Wasze życzenie- płata zaliczki jest dla wielu par ważną kwestią, dlatego zdecydowałem się na ten ruch. Zaliczka, będąca potwierdzeniem rezerwacji terminu , wynosi 15 % ogólnej wartości wybranego pakietu i wpłacana jest do tygodnia od momentu podpisania umowy .

Jeśli chcesz poznać szczegóły oferty, to już teraz zapraszam Cię do zakładki Oferta Ślubna, a w każdej chwili możesz zadać mi pytanie telefonicznie, mailowo lub przez social media . Zapraszam!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *