Witajcie na stronie Gruszczyk Love Photography .Zanim na moim blogu pojawią się liczne zdjęcia o tematyce ślubnej i lifestylowej, zanim ta przestrzeń zapełni się filmami i podcastami , warto, bym w kilku słowach napisał coś o sobie , a także ideach jakie w tym miejscu mi przyświecają. Moja strona powstała przede wszystkim z myślą o osobach, które są w trakcie poszukiwań fotografa ślubnego . To dla Was , drodzy zakochani, będę wrzucał tutaj swoje prace , bo obok funpage na Facebooku, kanału na YouTube i profilu na Instagramie, jest to mój główny kanał komunikacji z Wami. Po obejrzeniu zamieszczonych na blogu zdjęć będziecie mogli zadecydować, czy mój styl odpowiada Waszym wyobrażeniom dotyczącym udokumentowania najważniejszego dnia w życiu.

Nie zapominam też o osobach poszukujących fotografa także z innych okazji- fotografia lifestylowa mieści w sobie różne tematyki, od sesji rodzinnych ( które szczerze uwielbiam ) , poprzez zdjęcia wizerunkowe , reportaże okolicznościowe, aż po fotografię kulinarną. I choć nie mogę gwarantować, że każdy znajdzie coś dla siebie, to napewno warto się ze mną skontaktować 🙂

Muszę tu nadmienić, iż moje plany są nieco szersze. Mam nadzieję, że z czasem trafiać zaczną tu również początkujący fotografowie lub osoby dopiero fotografami pragnący zostać. Nie oczekujcie jednak technicznych recept na stworzenie dobrego zdjęcia ślubnego, nie znajdziecie tu raczej najnowszych informacji dotyczących sprzętu czy obróbki – to nie to miejsce. Z pewnością znajdziecie nawet w polskim internecie liczne tutoriale dotyczące wyboru narzędzi i podstawowej wiedzy, dlatego tego typu treści będę pomijał. Nie jest tajemnicą, że tematyka ślubna cieszy się wśród fotografów o różnym stopniu wtajemniczenia dużym powodzeniem i prawie każdy z nas myślał choć przez chwilę o tego typu twórczości. Dzięki moim wpisom dowiesz się nieco więcej umiejętnościach miękkich, dzięki którym fotografia ślubna przestaje być sportem ekstremalnym.

A jeśli trafiasz tutaj poszukując osoby do współpracy twórczej dla Twojego małego, lokalnego biznesu – również napisz do mnie! Być może wspólnie uda nam się zdziałać więcej 🙂 W dobie selfie i Instastories , kiedy wydaje się, że im gorsze zdjęcie tym lepsze ( a wręcz rozszerzyć możemy tę zależność na wiele innych dziedzin ), wciąż wierzę, że prawdziwą siłę przebicia mają produkty i usługi tworzone z sercem !

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *